Bee Kök & Bar

3.2 i "vägt snittbetyg" (3 röster)

Straight-friendly restaurang och bar med gaytema.

Adress: Kungstorget 13-15, 41110 Göteborg
Tel: 031-133839
Recensera denna restaurang...
klicka på en stjärna!
Working...

Recensioner av denna restaurang:

Sortera efter: Relevans Datum Betyg

  • Betyg: 5Världens trevligaste personal! Dessutom har dom riktigt god mat. Priserna? Lite dyra, men värt varenda krona!!

    0 0 2011-07-26 kl. 00:41
  • Betyg: 2Jättetrevlig personal och god stämning, ja! Men tyvärr är det ganska äckligt därinne, känns inte rent alls. Glasen vi fick var kantstötta också. Smutsig golv, fläckiga stolar. Kanske rentav upptorkad spya på soffa... Förmodligen pga nattlivet. Synd. Personalen är som sagt supertrevlig, inga problem där alls! Maten var helt ok, lite väl dyrt kanske med tanke på vad vi fått på tallriken känns det inte ´värt´ pengarna.

    0 0 2011-06-08 kl. 16:05
  • Betyg: 4Jättegod mat, jag valde deras lyxiga entrecote som var på menyn och min dejt hon valde en vegetarisk rätt som var minst sagt god den också (ja, jag tjuv-åt från hennes tallrik men det fick jag tillstånd till). Personalen var urtrevlig och det är ett straightvänlig gayställe...tyvärr som flata mitt personliga omdöme vi verkade vara en av de få gayparet som åt där den dagen (jag kollade väl inte runt så noga, maten och sällskapet var roligare:) ). Men populärt var det och högljutt mitt under vanlig middagstid, fullständigt proppat med folk. Att få bord där, bör reserveras i förväg, vi hade tur.

    0 0 2011-06-06 kl. 01:33